883 013 593

Pomoc Drogowa Chorzów 24H – 883 013 593 – Holowanie – Laweta – Tania Auto Pomoc

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez naszą firmę usługami na terenie miasta Chorzów. Jesteśmy na rynku od wielu lat i oferujemy usługi pomocy drogowej w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Jeżeli przytrafił Ci się problem z Twoim pojazdem – motorem, samochodem osobowym, BUSem, TIRem – nie czekaj dłużej, zadzwoń do nas. Oferujemy konkurencyjne ceny oraz fachową i szybką obsługę. Po zlokalizowaniu pojazdu docieramy do niego zazwyczaj w ciągu 15 – 40 minut. Nasi pracownicy to młodzi ludzie z odpowiednim doświadczeniem. Mamy do dyspozycji auto lawety do 3.5 tony oraz większe holowniki. Jeżeli znajdujesz się w sytuacji bez wyjścia lub zwyczajnie potrzebujesz przetransportować swój pojazd w inne miejsce, zgłoś się do nas, a my rozwiążemy ten problemy w mgnieniu oka.

Najczęstszymi przypadkami wzywania pomocy drogowej jest potrzeba przetransportowania samochodu, który odmówił dalszej współpracy. Niejednokrotnie jednak rozwiązujemy problem błędnie zatankowanego paliwa, wyciągania pojazdu z rowu lub pola.

Oferujemy również mobilną diagnostykę komputerową na miejscu, wymianę koła lub lub umożliwiamy naprawę pojazdu u zaprzyjaźnionych mechaników. Mamy możliwość wymiany uszkodzonego koła 24/h na dobę. Dysponujemy niezawodnym sprzętem, pozwalającym w bezpieczny sposób przetransportować sprawny lub uszkodzony pojazd we wskazane miejsce. Oferujemy niskie ceny za oferowane usługi. Dysponujemy terminalem do kart płatniczych.

Jesteśmy legalnie działającą firmą. Wystawiamy faktury za świadczone usługi.

Transportujemy również quady, skutery, maszyny budowlane.

Pomoc Drogowa Chorzów 24h – GEOLOKACJA

Jeżeli nie wiesz gdzie aktualnie się znajdujesz – skorzystaj z GEOLOKACJI – Kliknij TUTAJ.

Jeżeli Twój pojazd utknął w okolicach Chorzowa , skontaktuj się z nami. Działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Pomoc Drogowa Chorzów

Pomoc Drogowa Chorzów

Tel: 883 013 593

Pomoc Drogowa Chorzów oferuje:

 • Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych na terenie miasta Chorzów
 • Wynajem lawety z kierowcą Chorzów
 • Dowóz paliwa Chorzów
 • Wymiana koła Chorzów
 • Transport maszyn, skuterów, quadów, towarów Chorzów
 • Drobne naprawy na miejscu awarii w tym pojazdów mechanicznych (mobilny serwis) Chorzów
 • Podanie prądu (awaryjne odpalanie z kabli) Chorzów
 • Wyciąganie z rowów, lasów, pól, błota  w okolicy Chorzowa

Kontakt

883 013 593

Chorzów – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, położone na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, lokalny ośrodek gospodarczy oraz kulturalny. Przez miasto przepływa rzeka Rawa.

Źródło Wikipedia

Pomoc Drogowa Chorzów

Chorzów – Transport Drogowy

 • Autostrada A4 Kraków-Katowice-Wrocław (węzeł Batory)
 • Drogowa Trasa Średnicowa (DTŚ) Katowice-Gliwice
 • droga krajowa nr 79 Katowice–Bytom, odcinek tej drogi przebiega estakadą przez środek miasta kilkadziesiąt metrów od Urzędu Miasta i przecinając Rynek
  ul. Armii Krajowej

Zapraszamy na stronę główną firmy Pomoc Drogowa Katowice

Prowadzimy pomoc drogową również w pobliskich miastach: Pomoc Drogowa Chorzów, Pomoc Drogowa Ruda Śląska, Pomoc Drogowa Mikołów, Pomoc Drogowa Piekary Śląskie, Pomoc Drogowa Pyrzowice, Pomoc Drogowa Zabrze, Pomoc Drogowa Gliwice

Call Now Button