883 013 593

Pomoc Drogowa Zabrze 24H – 883 013 593 – Holowanie – Laweta – Tania Auto Pomoc

Pomoc Drogowa Zabrze – Jeżeli potrzebujesz pomocy na terenie Zabrza, zgłoś się do nas. Świadczymy usługi pomocy drogowej na terenie zabrza od wielu lat. Mamy na swoim koncie setki jak nie tysiące zadowolonych klientów z wykonanych usług. Świadczymy usługi holowania samochodów, które uległy awarii, po kolizji lub stłuczce oraz samochodów sprawnych. Oferujemy również odpalanie z kabli oraz wyciąganie samochodów z rowów, pól i innych miejsc poza trasą. Dzięki wykwalifikowanym pracownikom, zatrudnionym w naszej firmie, każde zlecenie realizowane jest szybko, sprawnie po konkurencyjnych kwotach. Oferujemy szybki dojazd do klienta na terenie miasta Zabrze oraz oferujemy niskie, przystępne ceny.

Pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, w niedziele i święta. Oferujemy możliwość sholowania pojazdu do najbliższego zjazdu, do mechanika lub w wyznaczone miejsce przez klienta. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dostarczyć jakościową usługę po przystępnej cenie.

Usługi pomocy drogowej na terenie Zabrza świadczymy w oparciu o rozbudowaną flotę. Do holowania samochodów osobowych wykorzystujemy auto lawety o ładowności do 3.5 tony. W przypadku większych pojazdów dysponujemy odpowiednim sprzętem o właściwej ładowności.

Pomoc Drogowa Zabrze 24H – GEOLOKALIZACJA

Masz kłopot z określeniem swojej lokalizacji ? Uruchom moduł GPS w swoim smartfonie, a następnie kliknij tutaj, aby udostępnić nam swoje koordynaty, dzięki którym dotrzemy do miejsca zlecenia bardzo krótkim czasie.

Jeżeli Twoja sytuacja nie wpasowuje się w żadną z powyżej opisanych, zadzwoń do nas i przestaw w możliwie jak najbardziej szczegółowej formie w jakiej sytuacji znalazł się pojazd, a my zaproponujemy najrozsądniejsze i najbardziej atrakcyjnie cenowo rozwiązanie.

Tel: 883 013 593

pomoc drogowa zabrze

Pomoc Drogowa Zabrze

Pomoc Drogowa Zabrze oferuje:

  • Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych na terenie miasta Zabrze
  • Wynajem samochodu Pomocy Drogowej z kierowcą Zabrze
  • Dowóz paliwa oraz spuszczanie paliwa na miejscu Zabrze
  • wulkanizacja 24h Zabrze
  • Transport maszyn, skuterów, quadów, towarów, minikoparek, koparko-ładowarki, koparek, walców, maszyn budowlanych Zabrze
  • Drobne naprawy na miejscu awarii w tym pojazdów mechanicznych (mobilny serwis) Zabrze
  • Podanie prądu Zabrze (awaryjne odpalanie z kabli Zabrze)
  • Wyciąganie z rowów, lasów, pól, błota Zabrze

Naprawy przeprowadzone są poza Autostradą

Kontakt

883 013 593

Zabrze – Miasto Zabrze jest położone w południowo-zachodniej Polsce, w zachodniej części województwa śląskiego i Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), na Wyżynie Katowickiej, nad rzekami Kłodnicą i Bytomką, w dorzeczu Odry.

Źródło Wikipedia

Pomoc Drogowa Zabrze 24h

Pomoc Drogowa oferowana przez naszą firmę w innych miastach: Pomoc Drogowa Chorzów, Pomoc Drogowa Ruda Śląska, Pomoc Drogowa Mikołów, Pomoc Drogowa Piekary Śląskie, Pomoc Drogowa Pyrzowice, Pomoc Drogowa Zabrze, Pomoc Drogowa Gliwice

Call Now Button