883 013 593

Pomoc Drogowa Ruda Śląska 24H – 883 013 593 – Holowanie – Laweta – Tania Auto Pomoc

Pomoc Drogowa Ruda Śląska – potrzebujesz pomocy na terenie Rudy Śląskiej ? Twój pojazd odmówił współpracy ? Samochód znalazł się w rowie lub polu ? Rozładował się akumulator ? Zadzwoń do nas a na pewno pomożemy wyjść z opresji. Działamy w branży pomocy drogowej od wielu lat. Mamy na swoim koncie kilka tysięcy zadowolonych klientów oraz klientek. Holujemy samochody, jednoślady, TIRy oraz BUSy 24 godziny na dobę. Jeżeli przytrafiła Ci się okoliczność utraty współpracy z pojazdem, lub pojazd uległ awarii lub zwyczajnie wymaga transportu do innego miejsca, zapraszamy do kontaktu.

Pracujemy o każdej porze dnia i nocy, współpracujemy z mechanikami, dzięki czemu mamy niejednokrotnie możliwość rozwiązania problemu na miejscu, niejednokrotnie w godzinach nocnych. Wymieniamy koła na drodze zarówno w samochodach osobowych, BUSach oraz TIR. Świadczymy usługi w oparciu o wieloletnie doświadczenie, zatrudniamy osoby cechujące się wysoką samodzielnością oraz umiejętnością rozwiązywania nieszablonowych problemów – każde zlecenie zazwyczaj jest inne, pomimo tego wszyscy klienci są zadowoleni z oferowanych przez naszą firmę usług.

Do holowania pojazdów osobowych używamy auto lawet do 3.5 tony. Dysponujemy również sprzętem pozwalającym na holowanie BUSów oraz TIRów.

Wychodząc na przeciw naszym klientom, którzy w większości przypadków nie spodziewają się awarii – oferujemy możliwość rozliczenia za daną usługę z wykorzystaniem kart płatniczych lub gotówki.

Wystawiamy faktury VAT, jesteśmy legalnie działającą firmą.

Zapraszamy do kontaktu !

 Tel: 883 013 593

pomoc drogowa ruda śląska

Pomoc Drogowa Ruda Śląska

Pomoc Drogowa Ruda Śląska – GEOLOKALIZACJIA

Jeżeli masz problem z ustaleniem swojej lokalizacji , kliknij ten link , aby udostępnić nam swoje położenie – pamiętaj aby uprzednio uruchomić moduł GPS w smartfonie.

Zapraszamy do kontaktu:

 Tel: 883 013 593

Pomoc Drogowa Ruda Śląska oferuje:

  • Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych na terenie miasta Ruda Śląska
  • Wynajem lawety z kierowcą Ruda Śląska
  • Dowóz paliwa Ruda Śląska
  • Wymiana koła Ruda Śląska
  • Transport maszyn, skuterów, quadów, towarów Ruda Śląska
  • Drobne naprawy na miejscu awarii w tym pojazdów mechanicznych (mobilny serwis) Ruda Śląska
  • Podanie prądu (awaryjne odpalanie z kabli) Ruda Śląska
  • Wyciąganie z rowów, lasów, pól, błota Ruda Śląska
  • Transport międzynarodowy (sprowadzanie samochodów z zagranicy) Ruda Śląska

Kontakt

883 013 593

Ruda Śląska – miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Ruda Śląska została utworzona w 1959 r. z połączenia miast Ruda i Nowy Bytom

Źródło Wikipedia

Pomoc Drogowa Ruda Śląska

Zapraszamy na stronę główną firmy Pomoc Drogowa Katowice

Świadczymy również usługi pomocy drogowej w pobliskich miastach: Pomoc Drogowa Chorzów, Pomoc Drogowa Ruda Śląska, Pomoc Drogowa Mikołów, Pomoc Drogowa Piekary Śląskie, Pomoc Drogowa Pyrzowice, Pomoc Drogowa Zabrze, Pomoc Drogowa Gliwice

Call Now Button