883 013 593

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie 24H – 883 013 593 – Holowanie – Laweta – Tania Auto Pomoc

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie – Jeżeli Twój pojazd uległ awarii na terenie Piekar Śląskich, odezwij się do nas – jesteśmy firmą działającą od wielu lat w branży pomocy drogowej. Pomagamy naszym klientom w ciężkich sytuacjach na drodze od lat. Spuszczamy źle zatankowane paliwo, holujemy samochody po dachowaniach oraz transportujemy zwykłe samochody z jednego punktu do drugiego. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, dzięki czemu każde nowe podejmowane zlecenie nie jest nam straszne.

Wyciągamy z rowów samochody, jednoślady, TIRy oraz busy. Są to dla nas zlecenia, z którymi spotykamy się na co dzień. Jeżeli Twój pojazd odmówił posłuszeństwa, zadzwoń do nas, a my postaramy się zaproponować najbardziej rozsądne rozwiązanie, aby dostarczyć pomoc jak najszybciej. Dysponujemy kontaktami z mechanikami samochodowymi, którzy są skłonni podjąć się wymiany koła lub naprawy zarówno w godzinach dziennych oraz nocnych. Dysponujemy możliwością wykonania komputerowej diagnostyki na miejscu. W razie wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Mamy do dyspozycji rozbudowaną flotę auto lawet umożliwiającą pomoc w każdym przypadku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie rozwiązać dany problem bardzo szybko, a co za tym idzie koszty naszych usług są bardzo konkurencyjne, jesteśmy elastyczni, do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Wiemy, że osoby poszkodowane nie są zazwyczaj przygotowane na tego typu okoliczności, wychodzimy im na przeciw z możliwością rozliczenia w formie zarówno gotówki jak i karty płatniczej – posiadamy terminale obsługujące karty płatnicze.

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie – GEOLOKALIZACJA

Jeżeli masz problem ze zlokalizowaniem aktualnego miejsca przebywania Twojego lub pojazdu na terenie Piekar Śląskich lub w pobliżu, kliknij tutaj . W ten sposób udostępnisz nam swoje koordynaty, dzięki czemu trafimy do Ciebie w mgnieniu oka. Pamiętaj aby włączyć moduł GPS przed kliknięciem w link.

Tel: 883 013 593

pomoc drogowa piekary śląśkie

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie oferuje:

  • Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych na terenie miasta Piekary Śląskie
  • Wynajem lawety z kierowcą Piekary Śląskie
  • Dowóz paliwa Piekary Śląskie
  • Wymiana koła Piekary Śląskie
  • Transport maszyn, skuterów, quadów, towarów Piekary Śląskie
  • Drobne naprawy na miejscu awarii w tym pojazdów mechanicznych (mobilny serwis) Piekary Śląskie
  • Podanie prądu (awaryjne odpalanie z kabli) Piekary Śląskie
  • Wyciąganie z rowów, lasów, pól, błota Piekary Śląskie

Kontakt

883 013 593

Piekary Śląskie – miasto na prawach powiatu, położone w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Miasto leży nad rzeką Brynicą, w południowej części Wyżyny Śląskiej

Źródło Wikipedia

Pomoc Drogowa Piekary Śląskie 24h

Świadczymy usługi pomocy drogowej w ościennych miejscowościach: Pomoc Drogowa Chorzów, Pomoc Drogowa Ruda Śląska, Pomoc Drogowa Mikołów, Pomoc Drogowa Piekary Śląskie, Pomoc Drogowa Pyrzowice, Pomoc Drogowa Zabrze, Pomoc Drogowa Gliwice

Call Now Button