883 013 593

Pomoc Drogowa Mikołów 24H – 883 013 593 – Holowanie – Laweta – Tania Auto Pomoc

Pomoc Drogowa Mikołów – Witamy na stronie pomocy drogowej na terenie miasta Mikołów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy. Świadczymy usługi mające na celu pomoc naszym klientom na drodze. Jeżeli Twój samochód uległ awarii, uległ kolizji lub wypadł z drogi, skontaktuj się z nami, a my zadbamy o to, aby zlokalizować pojazd możliwie jak najszybciej oraz przetransportować go do mechanika lub w wyznaczone miejsce. Jesteśmy dyspozycyjni w niedziele i święta , 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Współpracujemy z wieloma mechanikami na terenie Mikołowa, mamy możliwość wymiany koła zarówno w godzinach dziennych jak i późnowieczornych.

Nasi pracownicy to kompetentne osoby w młodym wieku, potrafiące dostosować się do nieprzewidzianych warunków w jakich znajdzie się pojazd klienta. Rozwiązujemy różnego rodzaju sytuacje, od błędnie zatankowanego paliwa po dachowanie i zatrzymanie pojazdu w rowie lub pobliskim polu. Posiadamy bogatą flotę pozwalającą na holowanie samochodów do 3.5 tony oraz większych typu BUS, TIR. Bardzo często jesteśmy wzywani do wymiany koła zarówno w samochodach osobowych jak i TIRach czy BUSach.

Jeżeli Twój pojazd utknął w Mikołowie lub w pobliżu, nie czekaj dłużej, odezwij się do nas, pomożemy najszybciej jak to możliwe. Oferujemy konkurencyjne ceny, klient ma możliwość rozliczenia się za pomocą gotówki oraz kart płatniczych – posiadamy terminal obsługujący karty płatnicze. Oprócz pomocy drogowej świadczymy również usługi transportu sprawnych samochodów z punktu A do punktu B na życzenie klienta. Samochody transportujemy z wykorzystaniem tzw. auto lawety. Zapraszamy do kontaktu o każdej porze !

Pomoc Drogowa Mikołów – GEOLOKALIZACJA

Jeżeli masz problem z określeniem swojego aktualnego miejsca przebywania, kliknij tutaj i udostępnij nam swoje koordynaty, abyśmy mogli dotrzeć do pojazdu jeszcze szybciej. Pamiętaj aby przed przejściem na stronę uruchomić moduł GPS w telefonie oraz potwierdzić udostępnienie swojej lokalizacji po przejściu na stronę.

883 013 593

Pomoc Drogowa Mikołów

Pomoc Drogowa Mikołów

Wystawiamy faktury VAT, jesteśmy legalnie działąjącą firmą.

Pomoc Drogowa Mikołów oferuje:

  • Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych na terenie miasta Mikołów
  • Wynajem lawety z kierowcą Mikołów
  • Dowóz paliwa Mikołów
  • Wymiana koła Mikołów
  • Transport maszyn, skuterów, quadów, towarów Mikołów
  • Drobne naprawy na miejscu awarii w tym pojazdów mechanicznych (mobilny serwis) Mikołów
  • Podanie prądu (awaryjne odpalanie z kabli) Mikołów
  • Wyciąganie z rowów, lasów, pól, błota Mikołów

Kontakt

883 013 593

Mikołów – miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim, w południowej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Jest siedzibą powiatu mikołowskiego.

Źródło Wikipedia

Zapraszamy na strone główną firmy Pomoc Drogowa Katowice

Pomoc Drogowa Mikołów

Usługi holowania lawetą oraz pomocy drogowej świadczymy również w miastach: Pomoc Drogowa Chorzów, Pomoc Drogowa Ruda Śląska, Pomoc Drogowa Mikołów, Pomoc Drogowa Piekary Śląskie, Pomoc Drogowa Pyrzowice, Pomoc Drogowa Zabrze, Pomoc Drogowa Gliwice

Call Now Button