883 013 593

Pomoc Drogowa Pyrzowice 24H – 883 013 593 – Holowanie – Laweta – Tania Auto Pomoc

Pomoc Drogowa Pyrzowice – zapraszamy do kontaktu w przypadku rozładowanego akumulatora, stłuczki, awarii samochodu typu osobówka, TIR lub BUS. Nasza firma spotyka się z tego typu sytuacjami na terenie miejscowości Pyrzowice bardzo często i tego typu problemy rozwiązujemy od ręki. Mamy możliwość uruchomienia na kable samochodu, który został pozostawiony na parkingu za pomocą odpowiedniego oprzyrządowania. Świadczymy usługi holowania auto lawetą o ładowności do 3.5 tony oraz większej ładowności. Holujemy pojazdy o większych gabarytach, maszyny budowlane oraz świadczymy usługi wymiany kół na drodze. Spuszczamy źle zatankowane paliwo, dostarczamy prawidłowe paliwo, wykonujemy diagnostykę komputerową oraz holujemy pojazdy do najbliższych zjazdów, we wskazane miejsce przez klienta lub do zaprzyjaźnionego mechanika.

Oferujemy konkurencyjne ceny, mamy na swoim koncie setki prawidłowo wykonanych holowań, uruchomień pojazdów w stanie całkowitego rozładowania akumulatora. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące możliwości pomocy na drodze oraz adekwatnie wycenimy usługę przez jej zamówieniem. Mając na uwadze dobro klienta oraz fakt, że tego typu sytuacje są w większości przypadków nie przewidziane, oferujemy możliwość rozliczenia za pomocą zarówno gotówki jak i terminala płatniczego.

Holujemy samochody które uległy kolizji, sprawne, po dachowaniu, do całkowitej kasacji. Zadzwoń i ustal z nami szczegóły dotyczące zlecenia, na pewno zaoferujemy konkurencyjną cenę , szybkie i sprawne wykonanie usługi oraz satysfakcja zleceniodawcy są dla nas zawsze priorytetem numer 1.

Wystawiamy faktury VAT, jesteśmy legalnie działającą firmą.

Kontakt

 883 013 593

pomoc drogowa pyrzowice

Pomoc Drogowa Pyrzowice

Pomoc Drogowa Pyrzowice – GEOLOKALIZACJA

Masz problem z ustaleniem swojej aktualnej lokalizacji na terenie Pyrzowic lub okolicy ? Kliknij ten link i udostępnij nam swoje koordynaty, tak abyśmy mogli dotrzeć do Ciebie jak najszybciej. Pamiętaj o uruchomieniu modułu GPS przed kliknięciem w link.

 

Pomoc Drogowa Pyrzowice oferuje:

  • Holowanie pojazdów osobowych, dostawczych, ciężarowych na terenie miasta Pyrzowice
  • Wynajem lawety z kierowcą Pyrzowice
  • Dowóz paliwa Pyrzowice
  • Wymiana koła Pyrzowice
  • Transport maszyn, skuterów, quadów, towarów Pyrzowice
  • Drobne naprawy na miejscu awarii w tym pojazdów mechanicznych (mobilny serwis) Pyrzowice
  • Podanie prądu (awaryjne odpalanie z kabli) Pyrzowice
  • Wyciąganie z rowów, lasów, pól, błota Pyrzowice
  • Transport międzynarodowy (sprowadzanie samochodów z zagranicy) Pyrzowice

Kontakt

 883 013 593

Pyrzowice – wieś sołecka w Polsce położona w województwie śląskim, w powiecie tarnogórskim, w gminie Ożarowice. We wsi ulokowany jest Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice.

Źródło Wikipedia

Pomoc Drogowa Pyrzowice

Usługi pomocy drogowej w innych miastach: Pomoc Drogowa Chorzów, Pomoc Drogowa Ruda Śląska, Pomoc Drogowa Mikołów, Pomoc Drogowa Piekary Śląskie, Pomoc Drogowa Pyrzowice, Pomoc Drogowa Zabrze, Pomoc Drogowa Gliwice

Call Now Button